Tanssillisen voimistelun kilpailu Cup 1 (2018-2019)

Kilpailusarjat ja aikataulu

    Ovet avataan 8.00

    Harjoitukset alkavat 9.30

    Lounasta tarjolla ennakkoon tilanneille 11.00-15.00

    Tuomaripalaveri 11.30-12.30

    Kilpailut alkavat 12.30

    Tauko 30min alkaen n. 14

    Palkintojen jako: 12-15 -vuotiaat sekä yli 20 -vuotiaat n. 14.30 (heti tauon jälkeen)

    Suoritukset jatkuvat n. 14.40-15.30

    Palkintojen jako: alle 12 -vuotiaat sekä 16-19 -vuotiaat n. 15.30

    Kilpailut päättyvät n. klo 16

    Huom. yli 40 -vuotiaiden sarjaan ilmoittautui vain 2 joukkuetta, ja joukkueet on sääntöjen mukaisesti yhdistetty yli 20 -vuotiaiden sarjaan.

      HARJOITUSJÄRJESTYS

      Aika

      Seura

      Joukkue

      Sarja

      09:30:00-09:33:59

      JoenVoLi

      Feeria

      12-15 -vuotiaat

      09:34:00-09:37:59

      Vihti-Gym

      Korennot

      12-15 -vuotiaat

      09:38:00-09:41:59

      MäVi

      Lehdokit

      12-15 -vuotiaat

      09:42:00-09:45:59

      VVS

      Fenix

      12-15 -vuotiaat

      09:46:00-09:49:59

      IINA

      Flamingot

      12-15 -vuotiaat

      09:50:00-09:53:59

      KNV

      Flow Stars

      12-15 -vuotiaat

      09:54:00-09:57:59

      IINA

      Rubiinit

      12-15 -vuotiaat

      09:58:00-10:01:59

      RNV

      Oxalia

      Alle 12 -vuotiaat

      10:02:00-10:05:59

      Palokan ILO

      Firella

      Alle 12 -vuotiaat

      10:06:00-10:09:59

      IINA

      Safiirit

      Alle 12 -vuotiaat

      10:10:00-10:13:59

      Tivoli

      Zaiga

      Alle 12 -vuotiaat

      10:14:00-10:17:59

      JoenVoLi

      Selia

      Alle 12 -vuotiaat

      10:18:00-10:21:59

      JNV

      Aurora

      Yli 20 -vuotiaat

      10:22:00-10:25:59

      Elise

      Kokooma

      Yli 20 -vuotiaat

      10:26:00-10:29:59

      JÄV

      Ihanaiset K

      Yli 20 -vuotiaat

      10:30:00-10:33:59

      KNV

      Taiga

      Yli 20 -vuotiaat

      10:34:00-10:37:59

      HNV

      Evita

      Yli 20 -vuotiaat

      10:38:00-10:41:59

      MÄV

      Hengettäret

      Yli 20 -vuotiaat

      10:42:00-10:45:59

      HeJy

      Moninaiset

      Yli 20 -vuotiaat

      10:46:00-10:49:59

      JNV

      Adalmina

      Yli 20 -vuotiaat

      10:50:00-10:53:59

      Vihti-Gym

      Impulssi

      Yli 20 -vuotiaat

      10:54:00-10:57:59

      JÄV

      Illuusia

      Yli 20 -vuotiaat

      11:58:00-11:01:59

      MäVi

      Kielot

      16-19 -vuotiaat

      11:02:00-11:05:59

      LNV 

      Adessia

      16-19 -vuotiaat

      11:06:00-11:09:59

      IINA

      Kolibrit

      16-19 -vuotiaat

      11:10:00-11:13:59

      Vihti-Gym

      Alegria

      16-19 -vuotiaat

      11:14:00-11:17:59

      OVOS

      Laventeli

      16-19 -vuotiaat

      11:18:00-11:21:59

      Palokan ILO

      Felice

      16-19 -vuotiaat

      11:22:00-11:25:59

      LS Pori

      Selene

      16-19 -vuotiaat



      SUORITUSJÄRJESTYS


      1

      JNV

      Aurora

      Kirotut ovat muistoni metsät

      Yli 20 -vuotiaat

      Esitys JV

      2

      Elise

      Kokooma

      Kalos Eidos

      Yli 20 -vuotiaat

      3

      JoenVoLi

      Feeria

      Ystävä

      12-15 -vuotiaat

      Esitys Rytminen Duo

      4

      JÄV

      Ihanaiset K

      Joy of Life

      Yli 20 -vuotiaat

      5

      Vihti-Gym

      Korennot

      Murheellinen meri

      12-15 -vuotiaat

      6

      KNV

      Taiga

      Intohimo

      Yli 20 -vuotiaat

      7

      MäVi

      Lehdokit

      Frozen

      12-15 -vuotiaat

      8

      HNV

      Evita

      Afrikan auringon alla

      Yli 20 -vuotiaat

      9

      VVS

      Fenix

      Yön ninjat

      12-15 -vuotiaat

      10

      MÄV

      Hengettäret

      Kaupunkisoturit

      Yli 20 -vuotiaat

      11

      IINA

      Flamingot

      Eräänlainen tuhkimotarina

      12-15 -vuotiaat

      12

      HeJy

      Moninaiset

      Tahdothan…

      Yli 20 -vuotiaat

      13

      KNV

      Flow Stars

      Aavikon yössä

      12-15 -vuotiaat

      14

      JNV

      Adalmina

      Näin sinut, mutta missä olet nyt?

      Yli 20 -vuotiaat

      15

      IINA

      Rubiinit

      Riitänkö?

      12-15 -vuotiaat

      16

      Vihti-Gym

      Impulssi

      Seireenin kutsu

      Yli 20 -vuotiaat

      Esitys Cheerleading

      17

      JÄV

      Illuusia

      Kielletyllä iholla

      Yli 20 -vuotiaat

      TAUKO

      Palkintojen jako 12-15 -vuotiaat ja yli 20 -vuotiaat

      18

      MäVi

      Kielot

      Salainen sademetsä

      16-19 -vuotiaat

      Esitys JV

      19

      LNV 

      Adessia

      Satuprinsessa

      16-19 -vuotiaat

      20

      RNV

      Oxalia

      Joko täällä nukutaan?

      Alle 12 -vuotiaat

      Esitys Rytminen Duo

      21

      IINA

      Kolibrit

      Anna kauneuden nousta tuhkista

      16-19 -vuotiaat

      22

      Palokan ILO

      Firella

      Arabian nights

      Alle 12 -vuotiaat

      23

      Vihti-Gym

      Alegria

      Minun unelma

      16-19 -vuotiaat

      24

      IINA

      Safiirit

      Kasvan, Lennän, Liidän

      Alle 12 -vuotiaat

      25

      OVOS

      Laventeli

      Neito

      16-19 -vuotiaat

      26

      Tivoli

      Zaiga

      Etsinnöissä

      Alle 12 -vuotiaat

      27

      Palokan ILO

      Felice

      Pyhät on pihlajat pihalla

      16-19 -vuotiaat

      28

      JoenVoLi

      Selia

      Neiti Etsivä timanttivarkaan jäljillä

      Alle 12 -vuotiaat

      29

      LS Pori

      Selene

      Dystopia

      16-19 -vuotiaat

      Esitys Rytminen Duo

      Palkintojen jako alle 12-vuotiaat ja 16-19 -vuotiaat